Zdroj: fotobanka automobilky Honda

Čím se chlubí Honda Interga v roce 2016

13. 1. 2016

Model Integra, který byl poprvé představen v roce 2012 jako jeden z trojice strojů založených na platformě nové koncepce Honda New Concept (NC), získal své jméno díky tomu, že v sobě integruje komfort a styl skútru s dynamickými výkony motocyklu.

V další etapě vývoje pro rok 2016 prošel model Integra změnami, které vylepšují jeho vzhled, praktičnost a zážitek z jízdy.

Nejviditelnější změnou jsou nová LED světla vpředu i vzadu, která zdůrazňují vytříbenost i praktičnost tohoto modelu. Nové přístroje lze díky nastavitelné barvě podsvícení přizpůsobit vkusu majitele a zároveň se jedná o prémiový prvek výbavy. Prvotřídní dojem završují dvě barevná provedení Special Edition (SE) s novým typem unikátní metalické barvy.

16YM Integra
Zdroj: fotobanka automobilky Honda

Modernizovaná převodovka DCT a její upravený software umožňuje jemnější reakci na plyn srovnatelnou s ovládáním pomocí spojky. Automatický (AT) režim S nově nabízí 3 úrovně řazení. V manuálním režimu MT byl zvýšen limit otáček pro podřazování. Další softwarová vylepšení zlepšují vlastnosti převodovky DCT v řadě různých situací.

Zadní tlumič je nově opatřen regulátorem pro nastavení předpětí, zatímco na předním kole je použita nová vidlice s dvojitým průtokovým ventilem Showa Dual Bending Valves (SDBV). Nová koncovka výfuku přispívá ke snížení hmotnosti a je naladěna na příjemný „pulsující“ zvuk.

Sdílet článek:

Více na webu Honda

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018