Zdroj: Veronika Petrů

Honda E: autfit od Veroniky

28. 5. 2021

Bloggerka, autoodbornice a porotkyně v anketě o nejlepší ženské auto roku v Česku Veronika Petrů z Autokabelky.cz pro vás připravila svůj další „autfit“: módní inspiraci k bezemisnímu autu do města – elektromobilu Honda e. Naše redakce „éčko“ nedávno vyzkoušela a i Veronika neskrývala nadšení.

Zdroj: fotobanka automobilky Honda

„Serotonin, dopamin, oxytocin a endorfin. Hormony štěstí, odměny, dobré nálady a lásky. V Hondě E se vám vyplaví všechny,“ neskrývá Veronika své dojmy při odevzdávání klíčků po týdenním testování modelu Honda e.

Honda E jde koupit v základní verzi s výkonem 136 koní za 900 000 Kč nebo ve verzi Advance (154 koní) za 976 000 Kč.

Verze Advance má navíc lepší audio, parkovací asistent, vyhřívaný volant, 230V zásuvku a další. Baterie obou verzí mají kapacitu 35,5 kWh, papírový dojezd 220 km.

Mini autíčko od Hondy měří 3,9 metru. O tom, že je uvnitř překvapivě prostorné svědčí Veroničina fotografie s třemi muži v autě. 🙂

„Design Hondy E je inspirovaný modelem Civic 1. generace ze 70. let. Tohle “futuristické retro” je jedním slovem roztomilé. Leckdo na první pohled neví, jestli je Honda E krásná, nebo tak ošklivá až je krásná, ale na tom, že je prostě “boží” se shodli všichni,“ hodnotí celkový look modelu e Veronika.

V interiéru a ve svých útrobách skrývá velmi zajímavou techniku. Zasouvací kliky, virtuální zpětná zrcátka, což jsou kamery snímající provoz, a displeje, které vám jejich obraz zprostředkovávají, nebo další, a nutno říci obrovské displeje přes celou šířku palubní desky. Díky dřevěným dekorům je futuristický interiér útulný.

Zdroj: fotobanka automobilky Honda

Honda e je auto do města! Veronika proto zvolila bílé boyfriend roztrhané džíny. Skrze díry jsou vidět černé síťované punčochy, které zahřejí spíše psychicky, ale vypadá to dobře. To černá chlupatá bundička je, co se tepelného komfortu týče, pravý opak.

Celkový autfit Veronika doplnila šedým svetříkem zde. Jejím velmi oblíbeným kouskem jsou různé “biker boots”, martensky a podobné. A novým úlovkem do sbírky jsou lesklé černé šněrovací boty “Maike”. Bílá kabelka Fine Furs, pár doplňků a “here we go”. Co na tento autfit s hondou e říkáte vy? 🙂

Sdílet článek:

Více na webu Honda

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018