foto: Mapy.cz

V květnu do přírody s appkou

1. 5. 2023

Aplikace Mapy.cz připravila ve spolupráci s outdoorovou značkou Columbia interaktivní soutěžní projekt S modrou po zelené, který je určený všem, kdo rádi chodí na výlety a objevují krásy Česka. V květnu tak můžete díky chození do přírody vyhrát parádní oblečení od značky Columbia.

CSC_S23_FACET75_7934_1920x1080-Velky
foto: Mapy.cz a Columbia

Díky řadě aplikacím a sociálním sítím, je dnes velmi jednoduché se inspirovat a vyrazit na zábavný zajímavý výlet. Ať už do opuštěných tichých míst nebo naopak na výlet spojený např. s návštěvou doporučených gurmánských míst či turistickými zajímavostmi pro celou rodinu. Navíc pokud budete mít správné oblečení, žádné počasí výlet váš pěší výlet nezkazí.

Zatraktivnit ho naopak může i soutěžní výzva S modrou po zelené.

Účastníci této turistické výzvy s aplikací Mapy.cz mohou vyhrát špičkové outdoorové oblečení a obuv značky Columbia Sportswear. Stačí se jednoduše zaregistrovat na www.smodroupozelene.cz, stáhnout si mobilní aplikaci Mapy.cz a v ní si pak zapnout vždy, když vyrazí na výlet, funkci Stopař, která bude trasu a nachozené kilometry zaznamenávat.

Na konci každého výletu je potřeba aktivitu v této funkci uložit a Stopaře vypnout. Nachozené kilometry se tak registrovaným načtou a započítají do soutěže. Cílem výzvy je nachodit do 31.5.2023 S modrou po zelené co nejvíce kilometrů.

Columbia-Facet-75-Mid-OutDry_panske_5899-Kc-Velky
foto: Columbia

A na co se můžete těšit? Kromě společných zážitků z krásných výletů můžete získat i atraktivní ceny.

Hlavní výhrou je kompletní vybavení značky Columbia v podobě bundy, trička, mikiny, kalhot a  bot v hodnotě 9 999 Kč. Tu získají 3 výherci, kteří budou po ukončení akce slosováni z 30 soutěžících s nejvyšším počtem nachozených kilometrů k 31. 5. 2023

Všichni soutěžící se také automaticky účastní týdenní výzvy, ve které každý týden ten, kdo od pondělí do neděle nachodí nejvíce kilometrů, získává bundu Columbia v hodnotě 4 000 Kč. Týdenní výzvu lze však vyhrát pouze jednou.

Odměna ale čeká na každého účastníka soutěže S modrou po zelené. Všichni, kdo v rámci výzvy nachodí alespoň 10 km, získávají 10% slevu na nákup vybavení Columbia ve vybraných e-shopech.  

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018