Vlasy: foto Klier

Tipy na péči o zralé vlasy

16. 5. 2024

Každá žena touží v každé věku po krásných vlasech. Díky správné péči si můžete udržet zdraví, mladistvý lesk a vitalitu vlasů až do pozdního věku. Odborníci ze salónu Klier přinášejí pár tipů, jak na to.

Tipy na péči o zralé vlasy

Klier.cz_hydratacni-rada-Nutritive-od-Kerastase
Foto Kérastase

Zralé vlasy, stejně jako zralá pleť, potřebují specifickou péči. S věkem se mění nejen struktura vlasů, ale také potřeby pokožky hlavy. 

  • Zralé vlasy jsou často suché a křehké. Je proto důležitý výběr šetrné vlasové kosmetiky, která pečuje, jemně čistí pokožku a obnovuje potřebnou hydrataci.
  • Ideální jsou hydratační řady profesionální vlasové kosmetiky, jako např. Nutritive od Kérastase. Hydratační kosmetika dodá vláhu, lesk, živiny a vlasy posílí.
  • S vlasy zacházejte jemně. Před tepelnou úpravou vždy použijte termoochranný krém. Volte měkké hřebeny a je-li to možné, nechte vlasy volně uschnout.
  • Co se střihů týče, odborníci z Klieru doporučují pro zralé vlasy takové, které dodají objem a tvar.
  • Zdraví začíná vždy uvnitř, proto dbejte na zdravou životosprávu, vyváženou stravu, dostatek tekutin, spánku a minimalizaci stresu. To se odrazí nejen na vlasech.

Tipy na kosmetické produkty pro zralé vlasy

Klier.cz_olejicek-Kerastase-Elixir-Ultime-LHuile-Originale-100-ml-999-Kc
Olej na vlasy: foto Klier

Ideální pro každodenní péči je jakýkoli produkt z oblíbené řady Nutritive od Kérastase. Produkty této řady vlasy kompletně vyživí, účinně hydratují a chrání. Vybírat můžete šampony, kondicionéry, masku na vlasy, termoochranné mléko a spoustu další péče. Produkty můžete pořídit i ve výhodném balíčku, který je sestaven přímo kadeřníky.

Skvělý tip je i kultovní luxusní olejíček Elixir Ultime L‘Huile od Kérastase. Stačí pár kapek zahřát v dlaních a vetřít do konečků vlasů. Olejíček dodá lesk, uzavírá roztřepené konečky, hloubkově vyživuje a působí termoochranně až do 230 stupňů Celsia.

Dárek od Klieru pro všechny maminky

Všechny dámy bez ohledu na věk mohou navíc spolu s kadeřnictvím Klier oslavit Den matek a získat 10% SLEVU na všechny služby ze salónu. Stačí, aby od 6. do 12. května přišly do kteréhokoli salónu a pro slevu použily heslo MAMINKA.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018