Zdroj: archiv webu

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA AUTOSHOW 2017

1. 9. 2017

Navštivte naši venkovní expozici Žena v autě.cz a BESIP kdykoliv od čtvrtka 5. do neděle 8. října. Najdete nás hned před vstupem do ústřední haly Průmyslového paláce na pražském Výstavišti. Můžete těšit na nabitý program zaměřený na bezpečnost, ženskou krásu nebo například zcela nový model Škoda Karoq.

Vyzkoušejte si u nás i vy zásady bezpečné jízdy, simulátory otočení vozu a nárazu od týmu BESIP nebo pravidla správného uchycení dětské autosedačky. Děti si budou moci vyzkoušet pravidla silničního provozu na dopravním hřišti. Seznamte se na našem stánku s populárními modely aut, hatchbackem nejen do města Škoda Rapid Spaceback nebo Škoda Fabia, velkým SUV Škoda Kodiaq či horkou novinkou, novým SUV od ŠKODA Auto, modelem Karoq na stánku NH Car. Všechny modely si budete moci naživo prohlédnout a osahat. Vedle autonovinek se u nás na stánku můžete seznámit s nejnovějšími trendy v líčení a nechat se nalíčit od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay.

Přijďte za námi, vyměňte si s námi zkušenosti za volantem a zasoutěžte si o atraktivní ceny. Každá návštěvnice Autoshow 2017 obdrží soutěžní kartu Žena v autě.cz. Na stánku budou připraveny indicie a nápovědy k jednotlivým otázkám týkající se bezpečnosti, vystavených aut, kosmetiky a bezpečného cestování s dětmi.

Těšíme se na viděnou!

SkodaZenavAute
Foto: archiv webu

PS: Než bude 20. ročník Autoshow zahájen, zpestříme vám čekání soutěží DÁMSKÁ JÍZDA NA AUTOSHOW 2017. Vyhrát můžete model ŠKODA Kodiaq s plnou nádrží na víkend, dárkový balíček ze Škoda Collection, vstupenky na Autoshow 2017, kosmetiku Mary Kay nebo se nechat nalíčit u kosmetických poradkyň Mary Kay. Neváhejte a vstupte do soutěže!

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018