Zdroj: archiv webu

Rozhovor s Českou Miss 2016 Andreou Bezděkovou

16. 6. 2016

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s jednadvacetiletou rodačkou z Náchodu, Andreou Bezděkovou, která se stala novou Českou Miss. Andrea je čerstvou majitelkou omlazeného modelu Peugeot 2008. Jak se jí v tomto crossoveru jezdí a jaká je řidička jsme zjišťovali v krátkém rozhovoru.

Foto: archiv webu

Jak si nyní užíváte slávy po získání titulu Česká Miss?

Já si spíš užívám toho skvělého pocitu jako takového. A to den co den.

Je pravda, že v současné době stále studujete management sportu? Jak zvládáte skloubit školu s novými povinnostmi?

Bohužel tomu už tak úplně není. Ale díky velkorysosti a vstřícnosti ze strany univerzity jsem mohla školu přerušit, což v prvním ročníku běžně nelze. Až mi trochu opadnou povinnosti, zase se ke studiu vrátím.

Jaké máte plány do budoucna?

Jsem člověk, který je spíše orientovaný na přítomnost. Velmi ráda měním věci za pochodu, proto se těmto vzdáleným vyhlídkám raději vyhýbám.

Co na módě nejvíce fascinuje? V jakém oblečení se cítíte nejlépe?

Prostřednictvím módy se člověk prezentuje. Snažím se vždy vypadat nejet tak, aby mi to slušelo, ale také abych se cítila pohodlně a sama sebou. Módním trendům nepropadám. Mám svůj styl, vyznávám elegantní ležérnost se sportovními prvky.

Jako čerstvá držitelka korunky jste se musela přestěhovat do Prahy, že? Jak se v Praze bydlí?

Vždycky jsem si přála, být toho velkého světa v Praze součástí. Jsem tu velmi spokojená, pracovní dny trávím ve velkoměstě a na víkendy se vracím k nám, kde na mě dýchá téměř panenská příroda.

Stýská se po domově? Jak často tam nyní dojíždíte?

Mě se ani nemá kdy začít stýskat, jezdím tam skutečně pravidelně. Převážnou většinu víkendů se snažím trávit doma. Snídání na terase, procházky se psem, to si v Praze nemohu dopřát.

Cestujete za rodinou a přáteli novým vozem Peugeot 2008?

Jistě. Musím přiznat, že se mi teď velmi těžko přesedá do hromadného dopravního prostředku. Peugeot 2008 jsem si přímo zamilovala a nedám na něj dopustit.

Jak se v něm jezdí?

Na svůj vůz jsem si zvykla hned po první jízdě, jsem z něho úplně nadšená. Měla jsem ze začátku obavy z automatické převodovky, ale zjistila jsem, že je to to nejlepší, co si do pražského provozu můžete pořídit.

Co by mělo ideální auto splňovat? Co na autě zaujme jako první?

Asi nemám přesné představy o svém ideálním autě. Momentálně si bohatě vystačím s tím, co jsem díky České Miss získala.

Libí se Vám barva darovaného auta nebo byste preferovala raději jinou?

Za nejhezčí barevnou kombinaci na autech já osobně považuji černou nebo bílou, takže za mě je barva daného auta perfektní.

Jak byste se charakterizovala jako řidička? Zanadáváte si někdy za volantem nebo jste vždy klidná?

Já jsem se vždycky považovala za klidného řidiče, ale jízda po Praze mě dost otrkala. Pozoruji, že jsem opravdu schopná nechat se za volantem vyvést z míry a to hlavně tehdy, kdy spěchám, a přede mnou je nějaký vyhlídkový jezdec. To začínám trochu syčet a uleví se mi, až když ho předjedu.

Kolik kilometrů už jste s novým vozem ujela a kam se nejčastěji vydáváte?

Má nejčastější a nejdelší trať je z Prahy do Náchoda, také díky tomu už mám najezděno přes 3 500 km během jednoho měsíce.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018