Chorvatsko: foto Falkensteiner.com

Pohádková dovolená v Chorvatsku

31. 5. 2024

Přemýšlíte letos o pohádkové dovolené u moře? Evergreenem je bezpochyby Jadran a Chorvatsko. Máme pro vás hned několik inspirací na krásná místa, ať už budete chtít přijet autem nebo karavanem a bydlet v kempu nebo luxusním hotelu.

Zadar je úplně vpředu
Oblast v srdci mezi Splitem a Rijekou je doslova Mekkou pro ty, kteří vyráží do Chorvatska s dětmi a touží je plnohodnotně zabavit. All-inclusive rodinný hotel Falkensteiner Club Funimation Borik zakomponoval své bělostné přízemní budovy přímo do zeleného háje voňavých pinií na pobřeží.

Snimek-obrazovky-2024-05-31-v-10.43.47
Chorvatsko Hotel Borik: foto Falkensteiner.com

Okouzlující středomořská atmosféra se tak přirozeně doplňuje s škálou aktivit, které místo nabízí, včetně bazénů s připravenými lehátky, ručníky a deštníky – a pro děti určeného vodního světa samozřejmě s tobogánem. V takzvaném Falky Landu čekají na ty malé i větší celodenní zábavné programy, workshopy či rovnou tematické víkendy.

Pro našince, kteří ani po letech nedají dopustit na dovolenou v kempu, byl v bezprostřední blízkosti zadarského přístavu otevřen Falkensteiner Premium Camping Zadar – určený pro stany i stále oblíbenější karavany. Uspokojí tak nejen dobrodruhy nehledící až tak na pohodlí, ale i jejich něžné polovičky, které o komfort a rozmazlování přirozeně stojí.

Snimek-obrazovky-2024-05-31-v-11.34.56
Chorvatsko Zadar: foto Falkensteiner.com

Obojí nabízí je nadstandardně vybavené lázeňské centrum a moderními stroji vybavený fitness klub. Ocenění Nejlepší kemp Chorvatska nezískalo toto místo náhodou – podílí se na něm i ono kouzelné napojení na písečnou pláž a do moře vedoucí dlouhatánské dřevěné molo.

Doteky přírody nabízí též Falkensteiner hotel Adriana situovaný do poklidu borového lesa. Jen tam se neozývá žádné dětské výskání ani hurónské pokřiky, jde o hotel pro dospělé.

Oceníte jeho umístění přímo u moře s ohromující středomořskou zahradou, stejně jako lázeňské procedury a potěšení chuťových buněk v restauraci s menu postaveným převážně na tradičních lahůdkách. To vše přispěje k nezapomenutelným společným chvílím.

Opravdu luxusní dovolená

Deset minut jízdy ze Zadaru po pobřeží severním směrem se na pevninské kose vybíhající do moře skrývá skutečně prémiové letovisko – a to luxusní Falkensteiner resort Punta Skala. Příznačně ho charakterizuje slogan: „Jeden resort. Nekonečné možnosti“.

Snimek-obrazovky-2024-05-31-v-11.33.59
Chorvatsko Hotel Punta Skala : foto Falkensteiner.com

Ke značce Falkensteiner se tam hlásí hned dva hotely – stylová Iadera s exkluzivním spa a wellness a pak moderní chrám luxusu a pohodlí z kamene, betonu a skla, na rodiny zaměřený hotel Diadora. K tomu si připočtěte možnosti stylového bydlení v rezidencích Falkensteiner Senia nebo v moderních  Luxury Villas Punta Skala.


Nabízejí nejen komfort, ale především soukromí a intimitu dokonale chráněné oblasti s privátními plážemi, stylovými restauracemi včetně podniku Tian oceněného michellinskou hvězdou. Nemluvě o největších lázních v Dalmácii a sportovním klubu čítajícím sedm tenisových kurtů, víceúčelové sportovní hale a plnohodnotném zázemí pro všechny vodní sporty.

Falkensteiner Resort Punta Skala je prémiovým místem zaměřeným hlavně na ty, kdo hledají středomořský únik a dech beroucí zážitky ušité na míru. Kdy jste třeba naposledy obědvali čerstvé ryby ve stínu prastarého olivovníku

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018