Foto: Sabina Kvášová

Na slovíčko s Denisou Domanskou

7. 1. 2016

Denisa Domanská, česká Miss World 2011, studentka stomatologie a sympatická modelka se nám při rozhovoru představila v roli řidičky. Jaká auta má ráda, bez čeho se v autě neobejde, ale i co ráda nosí na sobě? To vše jsme s ní probrali v krátkém interview.

Jak vypadá ideální auto pro ženu podle Denisy Domanské? Jaké vlastnosti musí splňovat?

Ideální auto by mě vždy přivezlo včas, bezpečně a vyhnulo se zácpám v centru Prahy, samo zaparkovalo a nenechalo se vykrást.

Jaká jste řidička? Rozčilujete se za volantem nebo jste spíše flegmatická?

Řídím od svých 18 let. Dojížděla jsem denně do školy svým malým autíčkem a vozila spolužáky, takže jsem se rychle rozjezdila. Taťka mě občas napomíná, že nejezdím plynule – vjedu příliš rychle do zatáčky a pak musím brzdit. Snažím se na tom ale pracovat a to nejen, když vezu taťku.  Nerozčiluji se nikdy, takže ani za volantem. 🙂

Jaký typ vozu preferujete? 

Zatím jezdím v menším autíčku. Na jízdu po městě je ideální. V budoucnu bych ale chtěla větší auto typu SUV, abych jednou mohla vozit své děti bezpečně do školy, do školky a za babičkou na Moravu.

4) Máte nějaké zlozvyky v autě?

Nechávám v autě doklady od zaplaceného benzínu s tím, že si je později uložím. Po čase se mi ale začnou hromadit a dělají mi v autě nepořádek.

IMG_3625
Foto: Sabina Kvášová

Bez čeho se v autě neobejdete?

Neobejdu se bez spolujezdce. Nerada jezdím sama a mám ráda, když si mohu při cestě povídat. Pokud ale jedu sama, tak se neobejdu bez hudby.

Pokud cestujete v páru, jste raději v roli řidičky nebo spolujezdkyně?

Jako malá jsem dokázala usnout při každé cestě dopravním prostředkem a bylo mi jedno, kdo právě řídí. Teď už ale cestu vnímám jinak, jsem stále více nervózní a mám potřebu řidiči do jízdy zasahovat a napomínat ho.

Do jaké destinace byste se chtěla podívat a ještě jste si to nesplnila?

Ráda cestuji a takových míst je ještě hodně. Mám svůj seznam, ze kterého poctivě každý rok „vyškrtávám“. V blízké době bych se ráda podívala na Island a Madeiru.

Naše čtenářky Vás mohly vidět na Autoshow, kde jste se účastnila módní přehlídky společnosti ZOOT. Jakou módu máte ráda? Jaké barvy ráda nosíte?

Záleží na příležitosti. Do školy chodím spíše ve sportovním a pohodlném oblečení. Zrovna jsem si oblíbila podzimní „teniskovou“ módu, ponča a velké huňaté svetry. Moc se mi líbí, že jsou opět „in“ klobouky. Snažím se sledovat i časopisy,  fashion blogy a čerpat inspiraci zde. Nejraději mám černou, šedivou a bílou barvu a tyto kombinuji v různých odstínech.

IMG_3448
Foto: Sabina Kvášová

Která věc Vám nesmí chybět v kabelce?

V kabelce nosím vždy telefon, sluchátka, láhev s vodou a sáček oříšků.

Jaké plány máte po studiu zubního lékařství na UK?

Ráda bych nastoupila na kliniku a pracovala s týmem lékařů, od kterých bych přebírala zkušenosti a zdokonalovala se v práci. Vím, že to bude za začátku hodně náročné, ale už se na to moc těším.

Co byste našim čtenářkám doporučila pro krásný úsměv za volantem?

Pravidelnou návštěvu zubního lékaře 🙂

Moc děkujeme za odpovědi a přejeme Denise mnoho šťastných kilometrů

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018