Zdroj: fotobanka automobilky MINI

MINI Cooper SE v anketě AUTO MÉHO SRDCE

6. 2. 2020

Nové MINI Cooper SE je prvním čistě elektricky poháněným prémiovým malým vozem. Kombinuje trvale udržitelnou mobilitu s potěšením z jízdy, výrazným designem a prémiovou kvalitou, která je pro značku MINI typická. MINI Cooper SE je jediným zástupcem světa elektromobility v 2. kole ankety AUTO MÉHO SRDCE. Všech 13 porotkyň ho nyní otestuje na vlastní kůži. Na veletrhu AUTOSHOW PRAHA se pak v dubnu rozhodne mezi modelem MINI Cooper SE a dalšími čtyřmi finalisty (RANGE ROVER EVOQUE, VOLVO S60, LEXUS UX, ŠKODA KAMIQ a LEXUS UX) o tom, který model se stane vůbec prvním vítězem v naší unikátní anketě, kde o nejlepším autě rozhodují výhradně ženy.

AUTO MÉHO SRDCE Top5
Zdroj: fotobanka automobilky MINI

Tento první čistě elektricky poháněný model britské prémiové značky poskytuje ryzí pocit z jízdy vozem MINI s nulovými lokálními emisemi. Spontánní nástup výkonu 134 kW/184 k, pro značku typický pohon předních kol a inovativní systém jízdní dynamiky propůjčují novému MINI Cooper SE obzvláště intenzivní podobu nezaměnitelné agility, známou jako pocit z jízdy jako v motokáře.

Pro tento model specifická lithium-iontová baterie umožňuje dojezd 235 až 270 km. Vysokonapěťová baterie je umístěna hluboko v podlaze vozidla, což zaručuje, že ve srovnání s konvenčním způsobem poháněnými 3dveřovými modely MINI žádným způsobem neomezuje objem zavazadlového prostoru.

Rozměry: délka 3,84 m; šířka 1,72 m a výška 1,43 m Objem kufru: 211 litrů

Palivo: elektřina Verze 4×4: ne Cena od: 882 700 Kč

Vyberte nejlepší auto podle svého gusta. Zúčastněte se hlasování veřejnosti a zvolte své „AUTO MÉHO SRDCE“. Stačí kliknout na model, který vás nejvíce oslovil, a odeslat svůj hlas. Hlasovat můžete až do 5. dubna 2020. Je na čase zjistit, který model si získal srdce českých řidiček…

Sdílet článek:

Více na webu MINI

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018