Zdroj: archiv webu

Tip na dovolenou s rodinou: Dolní Morava

22. 5. 2021

Wellness hotel Vista konečně znovu ožívá smíchem a cupitáním dětských nožek. Po vynucené pauze se rodiny opět vrací za společnými chvílemi zábavy a odpočinku uprostřed podmanivé horské krajiny Dolní Moravy. A vybírat mohou malí i velcí hosté z tak nabitého programu, že jediný týden pobytu nebude stačit.

Foto: archiv webu

Místo, kde se děti zabaví, dospělí si odpočinou a rodiny si společně vytvoří zážitky na celý život, tím je známý čtyřhvězdičkový hotel Vista a celá Dolní Morava. Na děti se už těší zkušení animátoři, kteří chystají každodenní program uvnitř i venku. Pod jejich vedením si děti vyzkouší výrobu domácího másla či bylinkové limonády, s vílou Mateřídouškou projdou bylinkovou zahrádku a seznámí se s životem horských včelek. Čeká je též tvoření z vosku nebo cesta za pokladem do jeskyně horského ducha Stamichmanna. Zabaví se malí průzkumníci, ale také odrostlejší děti. Pro teenagery je ve Vistě na programu jóga, graffiti, florbal či vodní pólo.

Foto: archiv webu

Zatímco děti řádí při hraní a zábavném poznávání, rodiče mohou nechat rozplynout své starosti při wellness. Masáže, saunové rituály, pára nebo bazén vzpruží unavenou mysl a tělo. A pro malé návštěvníky jsou připravené speciální wellness rituály dětem na míru. Od čokoládového pokušení, přes bublinkový sen, až po jemnou olejovou masáž a mateřídouškovou koupel. Hýčkání si hosté hotelu užívají bez ohledu na věk.

Foto: archiv webu

Zážitky uvnitř i venku

Až se dostatečně nabijete energií, stačí udělat pár kroků ven hotelu a ocitnete se u bran dětského ráje. Na všechny nadšené objevitele a dobrodruhy čeká Mamutíkův vodní a lesní zážitkový park s novým dětským lanáčkem, Pískový svět, dvoupatrový Obří mamut s nejdelší skluzavkou ve tvaru chobotu na světě, letní tubing, bobová dráha a také nejdelší horská dráha v Česku. Zábava na Dolní Moravě ale nekončí jen u hotelu. Stačí vyjet lanovkou o pár metrů výš a ocitnete se u dechberoucí Stezky v oblacích. Z ní pak můžete pozorovat místa, kam se vydat po cyklistických či turistických trasách, kde se projedete na půjčené horské koloběžce a užijete i piknik.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018