Zdroj: fotobanka automobilky Seat

Lenny jezdí bezpečně

13. 10. 2021

Populární česká zpěvačka, textařka a hudební skladatelka, vystupující pod uměleckým jménem Lenny, přijala pozvání společnosti AutoPalace Západ k návštěvě zkušebního polygonu v areálu Autodromu Most. Cílem její návštěvy byla nabídnutá účast v kurzu bezpečné jízdy.

Zdroj: fotobanka automobilky Seat

V současnosti velmi populární zpěvačka Lenka Filipová ml., alias Lenny, která si v polovině roku převzala nový vůz Seat Ateca od společnosti AutoPalace Západ, přijala pozvání k účasti v kurzu bezpečné jízdy. Ten je již dlouhou dobu organizován společností Autodrom Most a.s. pro zájemce z řad běžných motoristů i profesionálních řidičů.

Zdroj: fotobanka automobilky Seat

Po celodenním kurzu bezpečné jízdy na polygonu Autodromu Most se k jeho programu i získaným zkušenostem vyjádřila také zpěvačka Lenny: „Patřím k těm řidičům, kteří ročně najezdí přes třicet tisíc kilometrů v rámci svého koncertování. S mojí kapelou jezdíme za každého počasí a někdy je to za volantem opravdová výzva. I proto jsem strašně ráda, že jsem si mohla v rámci mé spolupráce s Auto Palace Západ vyzkoušet na mosteckém polygonu doslova kritické situace, které na silnici mohou kdykoliv nastat.

Typickým příkladem bylo zvládnutí smyku na kluzké vozovce, kdy rozhodovala přesná práce rukou s volantem a současně nohou na pedálech. Mé velké díky patří skvělým instruktorům, kteří předáváním svých zkušeností v tomto kurzu dělají ve skutečnosti české silnice mnohem bezpečnějšími.“

Kurz bezpečné jízdy umožňuje seznámit jeho účastníky s nejčastějšími krizovými situacemi, které na řidiče mohou čekat každý den v běžném silničním provozu. Tyto situace se v kurzu naučí nejen zvládnout, ale také jim předcházet, například dodržováním správné přípravy vozidla i řidiče před jízdou, se kterým se seznámí v úvodní teoretické části kurzu.

 

Sdílet článek:

Více na webu Seat

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018