Zdroj: fotobanka automobilky Porsche

Více prvků výbavy a služeb pro Porsche

5. 4. 2017

Porsche v letošním roce nabízí rozšířenou nabídkou prvků výbavy na přání. Na výběr jsou nové barevné varianty interiéru a exteriéru, služba Porsche connet nebo Power kit pro modely 911.

Porsche nově nabízí pro všechny modelové řady nové barvy exteriéru a interiéru. Pro model 911 je k dispozici nový šafránově žlutý metalický lak. Na přání dodávaná sportovní výfuková soustava je nyní nabízena také s leskle černými koncovkami. Nabídku pro interiér rozšiřuje čalounění tkaninou Sporttex v odstínech černá nebo grafitově modrá/křídová. Model 911 Targa 4S Exclusive Design Edition je nyní dodáván také v odstínu modrá Aetna a s grafitově modrým interiérem.

Graphite_Blue_Carrera_4S_028
Zdroj: fotobanka automobilky Porsche

Pro 911 Turbo a 911 Turbo S je na výběr šafránově žlutý metalický lak. Paleta laků pro model Cayenne zahrnuje nový metalický lak v odstínu Purpurit a jako speciální barvu metalický lak Palladium. Čalounění kůží pro model Macan se nyní dodává i v barevné kombinaci černá/béžová Luxor. Pro Panameru jsou k dispozici nové barvy karoserie v metalickém odstínu burgundská červená a hnědá Ristretto, pro čalounění interiéru lze nyní zvolit kůži v kombinaci černá/béžová Luxor.

Porsche nabízí pro všechny nové modely 911 Carrera S, 911 Carrera 4S a 911 Targa 4S sadu Powerkit – zvýšení výkonu o 30 koní na celkových 450 k přímo z výroby. Součástí paketu je mimo jiné větší výfukové turbodmychadlo, paket Sport Chrono. V závislosti na výbavě vozidla stojí celá sada od 282.550,00 Kč.

Sdílet článek:

Více na webu Porsche

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018