Zdroj: fotobanka automobilky Porsche

Platinové SUV Porsche Cayenne

26. 1. 2022

Luxusně sladěné designové prvky v saténově platinovém laku. Exkluzivní výbava. Mrkněte na speciální edici řady Cayenne Platinum Edition. Prémiové SUV Porsche Cayenne, Cayenne E-Hybrid a Cayenne S, Cayenne Coupé má nový look.

CY22J4ZIX0001_eciV2_RGB_highres
Zdroj: foto automobilky Porsche

Aktuální generaci Cayenne nyní odliší speciální série Platinum Edition. V saténovém provedení Platinum jsou lakovány mřížky vstupů vzduchu vpředu, nápis Porsche integrovaný do zadního LED světelného pásu, označení modelu vzadu a standardní 21“ kola RS Spyder Design, vyhrazená jen pro Platinum Edition.

Sportovní koncovky výfuku a okenní lišty v černé barvě dále podtrhují sportovně elegantní vzhled speciální série. Porsche Cayenne Platinum Edition je k dispozici v bílé a černé barvě, dále se pak dodávají metalické laky Jet Black, Carrara White, Mahagon, Moonlight Blue a speciální barva Crayon.

Stylový interiér ozvláštňují originální bezpečnostní pásy Crayon, prahy dveří z kartáčovaného hliníku zdobí logo „Platinum Edition“ a celek korunuje texturovaný hliníkový paket a stříbrné dekory. Cayenne Platinum Edition je zkrátka exkluzivní i v interiéru.

CY22J4ZID0005_eciV2_RGB_highres
Zdroj: foto automobilky Porsche

Specifikem modelu Platinum Edition je také rozšířená výbava. Standardem jsou LED světlomety včetně Porsche Dynamic Light Systém (PDLS), panoramatická střecha, tmavá skla, Bose® surround audiosystém, ambientní osvětlení interiéru, sportovní sedadla s koženým čalouněním a elektrickým nastavením v osmi směrech, loga Porsche na předních a zadních hlavových opěrkách a také analogové hodiny na palubní desce.

Porsche Cayenne Platinum Edition lze již objednávat, přičemž první dodávky v Německu budou zahájeny v květnu 2022. Základní cena na německém trhu pro Cayenne činí 89 335 eur, Cayenne E-Hybrid stojí 102 901 eur a Cayenne S přijde na 105 995 eur.

Sdílet článek:

Více na webu Porsche

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018