Zdroj: fotobanka automobilky Toyota

Tipy na vánoční dárky

15. 12. 2022

Pokud hledáte zajímavé dárky, a nemusí to být rovnou celé auto, inspirujte se tipy na kvalitní doplňky, oblečení, i hračky pro dospělé s logem japonské automobilky Toyota a Lexus.

Toyota_Bunda-Mountain-Parka_6-239-Kc
Bunda: foto Toyota CR

Na e-shopu Toyoty najdete například funkční expediční bundu do mrazu, která má spoustu praktických kapes a odnímatelný kožešinový límec. K dispozici je v černé a červené barvě.

Dalším tipem je elegantní mutlifunkční nůž s kleštěmi a dalšími 13 funkcemi, jako jsou štípací kleště, nůž s rovným či zubatým ostřím, křížový i plochý šroubovák, pilka, otvírák plechovek a lahví nebo pilník. Nástroje jsou z nerez oceli a tělo ze dřeva dodává elegantní vzhled.

V zimě je nezbytností škrabka na sklo. Pořiďte tu s logem Toyota, která odstraňuje námrazu, sníh i vodu. Tu samou pořídíte také ozdobenou logem Lexus.

Toyota_Celobarevna-nerezova-termo-lahev-500-ml_669-Kc
Termoska: foto Toyota CR

Na výlety se vždycky hodí termo láhev z nerezavějící oceli. Ta od Toyoty udrží nápoje až pět hodin horké a až 15 hodin studené. Praktická i elegantní je také bambusová termoska Lexus.

Praktický může být také nabíjecí držák na telefon do auta, který pevně uchytí telefon pro ideální pohled na navigaci a zároveň jej bezdrátově nabíjí. Zdobený logem Lexus.

Opravdovou lahůdkou je stříbrná placatka z nerez oceli zdobená gravírovaným logem Toyota. Variantou je butylka potažená koženkovým obalem, jejíž součástí jsou čtyři kalíšky ve víčku.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018