Kuga: foto Ford

Omlazená Kuga od Fordu

25. 1. 2024

Už aby tu bylo jaro! Vedle lepšího počasí se totiž v dubnu můžeme těšit na omlazený Ford Kuga. Ze španělského závodu ve Valencii přijíždí modernizované esúvéčko s hezčím exteriérem a vylepšeným infotainmentem i šikovnějšími asistenty.

2023_FORD_KUGA_ACTIVE_ST-LINE_01-k

Nová Kuga se změnila zvenku i zevnitř a získala svěží a sebevědomý design. Atraktivní LED světelná lišta po celé šířce rámuje nový design přední masky chladiče, na níž se hrdě vyjímá modrý ovál Ford.

2023_FORD_KUGA_ACTIVE_10-k

V interiéru je nová Kuga vybavena nejnovější generací informačního a zábavního systému Ford SYNC 4, který nabízí dvakrát vyšší výpočetní výkon než předchozí systém.

Nabízí bezproblémovou integraci s chytrými telefony, konektivitu 5G pro rychlý přístup k informacím, navigaci propojenou s cloudem a bezdrátové rozhraní Apple CarPlay a Android Auto pro bezproblémový přístup ke klíčovým aplikacím a informacím bez použití kabelů.

2023_FORD_KUGA_ACTIVE_05-k

Pokročilé asistenční technologie řidiče napomáhají bezproblémové a pohodlné jízdě i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Nová generace adaptivního tempomatu nyní dokáže automaticky brzdit v zatáčkách a na křižovatkách stejně jako za ostatním provozem, zatímco 360stupňový kamerový systém nabízí pohled z ptačí perspektivy, takže parkování, příprava na připojení přívěsu nebo i vjetí do automatické myčky jsou hračkou.

2023_FORD_KUGA_ST-LINE_05-k

Svěží modelová řada Kuga se může pochlubit novou verzí Active X, která je ideální pro ty, kdo chtějí nejrobustnější Kugu, a to jak vzhledem, tak schopnostmi, která si poradí s různými povrchy včetně písku nebo bláta.

2023_FORD_KUGA_ACTIVE_12-k
Kuga: foto Ford

V nabídce je i plug-in hybridní verze Kuga PHEV s dojezdem až 69 km na elektrický pohon. Plně hybridní Kuga FHEV pak nabízí pohodlí a komfort elektrifikovaného pohonu s dojezdem až 900 km na jednu nádrž paliva a až 64 % čistě elektrické jízdy ve městě.

Jak Kuga Plug-In Hybrid, tak Kuga Hybrid AWD poskytují výrazně lepší zrychlení při snížených emisích. Tažnou silou až 2 100 kg je nová Kuga je schopna odvézt vše od velkého karavanu až po koňský potah.

Sdílet článek:

Více na webu Ford

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018