Alfa Romeo Stelvio: foto Alfa Romeo

Omlazená Alfa Romeo Giulia a Stelvio

21. 4. 2023

Seznamte se s faceliftovanými modely Alfa Romeo Giulia a Stelvio. Oba modely excelují v jízdní dynamice, technologiích a nadčasovém designu. Společně s SUV Tonale tak modely navazují na jednotný designový jazyk.

Alfa Romeo Stelvio a Giulia: foto Alfa Romeo
Alfa Romeo Stelvio a Giulia: foto Alfa Romeo

Modernizované modely Alfa Romeo Giulia a Stelvio jsou k dispozici ve čtyřech stupních výbavy – Super, Sprint, Ti a Veloce – z nichž každá má charakteristické vlastnosti pro uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků.

Výbava Super, vstupenka do světa jedinečných zážitků z vozu Alfa Romeo, Sprint obsahuje rozmanité sportovní doplňky, výbava Ti zvýrazňuje eleganci a osobitý charakter obou vozidel, Veloce přináší maximum z hlediska výkonu a sportovnosti.

Alfa Romeo Giulia startuje ve verzi Super s motorizací 2.2 JTD od 999 000 Kč. Alfa Romeo Stelvio ve verzi Super s motorizací 2.2 JTD stojí 1 099 000 Kč včetně 5leté záruky na celé vozidlo.

Sdílet článek:

Více na webu Alfa Romeo

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018