Frontera: foto Opel

Nový Opel Frontera je SUV

29. 5. 2024

První snímky nového Opelu Frontera odhaleny. Nové SUV od Opelu nabídne vedle zajímavého designového řešení a praktičnosti také plně elektrické a hybridní pohony. Seznamte se blíže s vlastnostmi, které novinka od Opelu slibuje.

NewOpelFrontera-2-ve-velke-velikosti

Nové logo značky Opel je hrdě vystaveno uprostřed čelní masky Opel Vizor. Jednolitá černá maska modelu Frontera dokonale integruje automatické Eco LED světlomety. Při pohledu z boku zaujme masivní C-sloupek karoserie a výrazné podběhy kol, které propůjčují novému modelu sebevědomý a moderní vzhled.

Stanice pro Smartphone – inteligentní řešení konektivity

NewOpelFrontera-ve-velke-velikosti

Široké horizontální dekory na přístrojové desce a dveřích opticky rozšiřují již tak vzdušnou kabinu. Na cestující čeká plně digitální kokpit Opel Pure Panel se dvojicí 10-palcových displejů a multimediálním informačním a zábavním systémem, který je stejně odvážný a elegantní, jako volant.

Nová Frontera vychází vstříc i těm, kteří se raději spoléhají na vlastní mobilní zařízení – proto volitelně nabízí inovativní stanici pro chytré telefony. Po připojení ke stanici prostřednictvím aplikace se telefon uživatele stane ovládacím panelem infotainmentu a interaguje i s tlačítky na volantu.

NewOpelFrontera-1-ve-velke-velikosti

Opel s novou Fronterou znovu přináší inovativní sedadla – přední sedadla s patentovanou konstrukcí Intelli-Seat snižují nežádoucí tlak na kostrč, a tak garantují vynikající pohodlí i při dlouhých cestách po dálnici. Tkaniny sedadel jsou také k dispozici v plně udržitelném recyklovaném materiálu.

Přitažlivost nováčka ze stáje Opelu dále zvyšuje řada chytrých řešení. Například nabíjení mobilních zařízení je snazší díky chlazené bezdrátové nabíječce se dvěma USB porty pro přední cestující a dalšími dvěma ve druhé řadě sedadel.

Prostor, efektivita, chytrá řešení: Ideální společník pro aktivní osobnosti

NewOpelFrontera 4 ve velké velikosti
Frontera: foto Opel

Ve standardní konfiguraci sedadel nabízí více než 460 litrů prostoru pro zavazadla, po sklopení zadních sedadel se přepravní kapacita zvýší až na 1600 litrů.

Zákazníci si budou moci vybrat mezi čistě elektrickou variantou a vysoce účinnými hybridními systémy se 48-Voltovou technologií. Bez ohledu na to, jaké hnací ústrojí si zákazník vybere, může se díky specifickému nastavení podvozku těšit na opravdové potěšení z jízdy.

Sdílet článek:

Více na webu Opel

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018