Astra: fotobanka automobilky Opel

Nový look Opelu Astra do zásuvky

7. 7. 2021

Seznamte se s prvními oficiálními snímky, které naznačují podobu připravované Astry nové generace na elektřinu. Nový Opel Astra pak bude v Česku k dostání na začátku příštího roku.

Zdroj: fotobanka automobilky Opel

Stěžejním stylistickým prvkem exteriéru je „tvář“ Astry Opel Vizor ve své nové generační interpretaci. Opel Vizor se plynule rozpíná po celé šířce čelní masky vozu a naprosto dokonale integruje hi-tech prvky, jako jsou extrémně štíhlé LED matrixové světlomety IntelliLux LED®, které představují v segmentu kompaktních vozů špičkovou a unikátní inovaci.

Zdroj: fotobanka automobilky Opel

Přístrojová deska Pure Panel nové generace

Nová generace přístrojového panelu Pure Panel s plně prosklenými povrchy zaujme dokonalou integrací dvou širokoúhlých displejů, které řidiči poskytují základní informace a nerozptylují jej zbytečnostmi ani složitým ovládáním. Rozměrné displeje doplňuje střídmý počet dokonale propracovaných manuálních ovladačů. Pro Opel příznačná ergonomická sedadla vynikají elegantním tvarováním i originálním čalouněním, třešničkou na dortu je zcela nový volant.

Zdroj: fotobanka automobilky Opel
Sdílet článek:

Více na webu Opel

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018