LBX: foto Lexus

Nové SUV na trhu: Lexus LBX a UX

17. 5. 2024

Prémiová automobilka Lexus v Česku představila své dvě autonovinky. Lexus LBX je nový kompaktní crossover. Inovací prošel také model Lexus UX s novým hybridním pohonem. Seznamte s nejnovějšími přírůstky rodiny Lexus.

LBX nejen pro mladší zákazníky

LEXUS_LBX-ve-velke-velikosti
LBX: foto Lexus

Lexus LBX je cenově nejdostupnější model v portfoliu japonské automobilky.

Bude zajímavou volbou všech, kteří touží po menším voze nebo potřebují druhé vozidlo kvůli novým požadavkům v rámci životního stylu. Nechtějí však dělat kompromisy z pohledu špičkové kvality a provedení.

Na českém trhu startuje Lexus LBX na ceně 699 000 Kč.

UX s lepší jízdní dynamikou

Lexus-UX300h-ve-velke-velikosti
UX: foto Lexus

Městské SUV Lexus UX, jeden z nejprodávanějších modelů značky v Evropě, se letos chlubí vylepšeným pohonem a zdokonalenou jízdní dynamikou. UX 300h, které nahrazuje UX250h, bylo navržené s cílem zprostředkovat pocit bezpečí a praktickou všestrannost v kombinaci s jízdními vlastnostmi hatchbacku.

UX je k dispozici v plně hybridní verzi s autonomním dobíjením i jako čistý elektromobil. Lexus UX 300h je na českém trhu k dispozici v akční výbavě Limited Edition za 879 000 Kč.

Sdílet článek:

Více na webu Lexus

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018