Zdroj: fotobanka automobilky Lexus

Jude Law jezdí v Lexus RX

4. 2. 2016

Lexus v rámci propagace nového vozu angažoval hollywoodského herce a producenta Juda Lawa. Ten se objeví v nové kampani s názvem „Live the Life RX“. Jude Law má přitáhnout pozornost k novému modelu Lexus RX (MY2016) z kategorie luxusních SUV. Tento vůz dokáže držet krok s hektickým a vzrušujícím životním stylem. Zároveň ztělesňuje sofistikovanost a schopnosti, díky nimž jen sám řidič rozhoduje o tom, co je možné a nemožné.  

2016-jude-the-20life-20rx-05
Zdroj: fotobanka automobilky Lexus

„Miluji řízení a rozptýlení, které je s ním spojené. Koncepce kampaně „Live the Life RX“ mi přišla velmi zajímavá, neboť je pravdou, že správný vůz může skutečně být klíčem k mimořádným zážitkům. Tým automobilky Lexus chtěl uvést v život něco, co dokáže pohltit a oslovit každého, kdo se vydává na cestu. To jsem poznal na vlastní kůži,“ uvedl na adresu Lexusu Jude Law.

2016-jude-the-20life-20rx-04
Zdroj: fotobanka automobilky Lexus

Televizní reklama, která se vysílá po celé Evropě, znázorňuje hotelového sluhu, jenž přebírá klíčky od Lawova RX, usedá za volant nového výrazného SUV a vydává se v rychlém tempu na mimořádnou cestu plnou luxusních zážitků. Spot natočený z přímého pohledu účastníka ihned vtahuje diváka do nového hektického a vzrušujícího světa. Když se sluha vrací k hotelu, objevuje se Law, přebírá klíčky a usedá do vozu. Okamžitě pozná, že něco není úplně v pořádku, ale úmyslně odjíždí pryč, nechávaje za sebou hotelového sluhu, který mohl alespoň na chvilku poznat, co znamená „Live the Life RX“.

Sdílet článek:

Více na webu Lexus

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018