Zdroj: fotobanka automobilky BMW

Nové BMW řady 3 Gran Turismo

7. 7. 2016

Začátkem léta BMW představilo novou řadu automobilů 3 GT. Ty jako tradičně kombinují eleganci coupé s prostorností luxusního sedanu a objemem zavazadlového prostoru vozů kombi. Proto jsou u svých zákazníků tak oblíbené. Nejvíce se oblibě těší v Číně, USA a Německu. Nové provedení vypadá na první pohled sportovněji, v interiéru řidiče hned zaujmou drobné designové prvky a nové uživatelské rozhraní navigačního systému.

BMW 340i GT M Sport Estorilblau
Zdroj: fotobanka automobilky BMW

Interiér vozu působí mnohem hodnotněji díky použitým vylepšeným kvalitním materiálům a kontrastním prvkům. Vnímanou kvalitu posilují především chromové ozdoby ovladačů a nové dřevěné dekorativní doplňky, barvy a kožená čalounění. Řada je vybavena nejnovější generací navigačního systému Professional, která umožňuje především jednoduché ovládání. Možné je i bezdrátové nabíjení telefonu, který stačí pouze umístit do přihrádky uvnitř loketní opěrky. Kdyby se vám náhodou stalo, že tam telefon zapomenete při opuštění vozu, systém vás na tuto skutečnost sám automaticky upozorní.

Vozy jsou vybaveny trojicí zážehových (výkon v rozpětí od 135 kW/184 k do 240 kW/326) a pěticí vznětových motorů (110 kW/150 k až 230 kW/313 k), které nabízí přesvědčivé sportovní výkony, pružnost a hospodárnost. K tomu můžete mít buď klasickou manuální převodovku, nebo samočinnou převodovku. Zájemci si mohou vybrat mezi modely Sport Line, Luxury Line a M Sport. Avšak krásná modrá barva s názvem Estoril Blue je vyhrazena výhradně modelům M Sport. Vozy jsou standardně vybaveny bohatou výbavou, zahrnující například automatickou klimatizaci, bezklíčkové startování, barevný kontrolní displej s vysokým rozlišením, hands-free sadu, audiostreamování přes Bluetooth a kožený multifunkční volant. Samozřejmě dále si můžete kombinovat vybavení podle svých přání.

BMW 330i GT Luxury Arktikgrau
Zdroj: fotobanka automobilky BMW

Sdílet článek:

Více na webu BMW

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018