Zdroj: fotobanka automobilky Opel

Nová Astra od Opel

4. 2. 2022

Opel Astra šesté generace příjíždí na český trh. S benzinovým motorem za cenu 479 990 Kč. V nabídce je také jako nízkoemisní plug-in hybrid. Výkonová škála pohonných jednotek sahá od 110 koní až po 225 koní. A v roce 2023 se počítá s čistě elektrickým motorem.

098A8630
Zdroj: foto automobilky Opel

Nová Astra se chlubí novou „tváří“ značky Opel – čelní originální čelní maskou Opel Vizor.

Ta zcela dokonale integruje všechny moderní technologie, jako jsou mimořádně štíhlé světlomety Intelli-Lux LED®. Nejnovější verze adaptivních světlometů Intelli-Lux LED® Pixel v Opelu Astra pochází přímo z vlajkové lodi Opelu Insignia. Se 168 LED elementy jde o špičkovou technologii v kompaktní i střední třídě.

Při pohledu z boku působí Astra nové generace mimořádně dynamicky především díky dopředu výrazně sešikmenému C-sloupku karoserie.

098A8663
Zdroj: foto automobilky Opel

Interiér nové Astry představuje pro Opel velký krok vpřed co do designu interiéru i jeho komfortu.

Plně digitální kokpit kombinuje dva 10-palcové širokoúhlé displeje, analogové přístroje jsou minulostí! Řidiče Astry nerozptylují žádné nadbytečné údaje a informace, sám si může nastavit, co je pro něj opravdu důležité – v tomto smyslu tvůrci Astra hovoří o „vizuálním detoxu“.

Každý detail – od známého loga automobilky Opel ve středu volantu až po texturu čalounění ergonomických sedadel s certifikátem AGR – vše nese unikátní „rukopis“ designérů barev a čalounění automobilky Opel.

Kompletní mtorizace a ceny jednotlivých verzí najdete zde.

Sdílet článek:

Více na webu Opel

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018