Zdroj: fotobanka automobilky Alfa Romeo

Nová Alfa Romeo Giulia

31. 5. 2016

Tradiční hodnoty Alfa Romeo se představují v novém sedanu Giulia, který bude již zanedlouho k dispozici v prodejní síti Srba Servis. V italštině název znamená ženské jméno Julie, vůz má proto atraktivní karoserii, která elegantně kombinuje svůdné křivky s inteligentně poskládanou technikou. Díky velkému rozvoru náprav, který se v rámci segmentu řadí ke špičce, najdete uvnitř vždy dostatek prostoru, krátké převisy karoserie pak zaručují skvělé jízdní vlastnosti. Giulia zároveň představuje řadu inovativních technických řešení, například integrovaný brzdový systém IBS, který výrazně zkracuje brzdnou dráhu, nebo aktivní zavěšení, zaručující výjimečný jízdní komfort. Interiér se vyznačuje dokonale zpracovanými plochami, mírně zvlněným přístrojovým panelem a ovládacími prvky, ideálně rozloženými okolo řidiče. Pravý italský luxus si užijete díky ručně zpracovaným doplňkům interiéru z vysoce kvalitních látek, kůže, dřeva a kompozitních materiálů.

160510_Alfa-Romeo_Giulia_07
Zdroj: fotobanka automobilky Alfa Romeo

Nová Giulia se představuje s paletou moderních motorů, které zaručí vysokou efektivitu a zároveň nízkou spotřebu. Pro milovníky nafty je zde dieselový čtyřválec s objemem 2,2 litru, nabízený ve dvou výkonových variantách – se 150 a 180 koňmi. Obě verze je možné kombinovat s šestistupňovou manuální převodovkou či moderním osmistupňovým automatem. Benzín zastupuje čtyřválec s objemem 2,0 litru a dvěma stovkami koní. Díky kombinaci nejnovější generace přímého vstřikování MultiJet II a turbodmychadla s variabilní geometrií poskytne bleskové reakce na přidání plynu a špičkovou kultivovanost. Vrcholnou verzí je sportovní model Quadrifoglio Verde s dvakrát přeplňovaným benzínovým šestiválcem o objemu 2,9 litru a výkonem 510 koní, který dosahuje maximální rychlosti 307 km/h.

160510_Alfa-Romeo_Giulia_31
Zdroj: fotobanka automobilky Alfa Romeo

Bezpečnost za jízdy je u nové Giulie na špičkové úrovni – je vybavena systémem automatického brzdění, který detekuje i chodce, systémy sledování jízdních pruhů i slepých úhlů, může být osazena adaptivním tempomatem, který se přizpůsobuje rychlosti okolního provozu. Nová Alfa Romeo také překvapí bohatou základní výbavou, která zahrnuje automatickou klimatizaci, litá kola i telematický systém s obrazovkou o úhlopříčce 6,5 palce. Novou Alfa Romeo Giulia již brzy najdete v prodejní síti Srba Servis.

Sdílet článek:

Více na webu Alfa Romeo

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018