Předávání ocenění nejlepším českým restauracím: foto Žena v autě.cz

Na cestě za dobrým jídlem

2. 1. 2024

Cestování autem nemusí být jen z povinnosti, za prací či rodinnými záležitostmi. Vyrazte v roce 2024 za gurmánskými zážitky a navštivte s knihou Nejlepší restaurace hezká místa, kde se dobře vaří. Záštitu nad tímto vydavatelským počinem letos převzala automobilová značka Cupra.

Za zážitky se vyplatí cestovat – tuto myšlenku rozvíjeli již před sto lety francouzští bratři André a Édouard Michelinové, jejichž červený průvodce je známý a uznávaný po celém světě.

Snimek-obrazovky-2023-12-18-v-11.36.32
Nejlepší české restaurace: foto TopLife.cz

V České republice na myšlenku nezávislého a objektivního hodnocení navázalo nakladatelství TopLife Czech dlouhodobým sledováním kvality vybraných – zážitkových – restaurací.

Nyní s podporou značky CUPRA, jejíž sofistikované modely se sportovním duchem si získávají srdce automobilových nadšenců, vzniká přirozené spojení špičkové gastronomie oceněné Zlatými lvy s individuálním cestováním za nezapomenutelnými zážitky. 

Sdílet článek:

Více na webu Cupra

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018