Jogger: cenová smršť Dacia pokračuje

16. 12. 2021

Nová Dacia Jogger je rodinný až 7místný vůz. Nabízí prostornost a velký objem kufru. Není pochyb o tom, že bude v hledáčku zájmu mnoha z nás. Dacia o tomto modelu mluví jako o „švýcarském noži“. Oba dva totiž spojuje víceúčelové využití. Jeho 5místná verze startuje na ceně 358 900 Kč. Ani plně vybavená 7místná verze nepřesáhne hranici půl milionu.

DACIA JOGGER (RJI) - PHASE 1 - SERIE LIMITEE EXTREME

Jogger je určen pro rodiny, které hledají všestranné vozidlo usnadňující každodenní život s pragmatickým přístupem.

Dacia Jogger má vertikální přední masku s širokou mřížkou. Svislá zadní světla zajišťují co největší vstup do zavazadlového prostoru a jejich tvar zvýrazňuje široké zadní blatníky a dotváří tak robustní vzhled vozu.

Dacia Jogger podporuje outdoorový styl střešními lištami, zvýrazněnými podběhy a vysokou světlou výškou.

b56b12f470e536d0bc29a187d51a98fd

ŠIROKÁ PALUBNÍ DESKA

Dojem z interiéru podtrhují kvalitní materiály a vhodně zvolené barevné kombinace. Dacia využila horizontálně členěnou palubní desku jejíž horní a spodní část odděluje středový pás, který může být čalouněný textilií. Nad tímto pásem se nacházejí důležité prvky pro řidiče (přístrojový štít, multimediální obrazovka) a pod ním, stále na dosah ruky, ovládání manuální, či automatické klimatizace.

dacia-jogger-2021-13

POHODLÍ PRO VŠECHNY CESTUJÍCÍ

V závislosti na verzi využívají cestující ve druhé řadě sklopné stolky vybavené držákem pohárku. Jsou posuvné o 7 cm, čímž se přizpůsobí potřebám každého pasažéra. 2. řada je vybavena také dvěma úchyty ISOFIX pro auto sedačky na krajních sedadlech. Díky tomu je zajištěno optimální uchycení sedačky a tím i bezpečnost dětí.

Co se týče cestujících ve 3. řadě, každý má samostatné sedadlo, loketní opěrku a výklopné zadní okénko pro lepší výhled na silnici. Objem kufru je 708 litrů.

DACIA JOGGER (RJI)

MOTORIZACE

Dacia Jogger bude uvedena se dvěma motory splňujícími nejnovější emisní normu Euro 6D Full. Rodinný vůz představuje zcela nový efektivní a výkonný benzínový motor TCe 110 a nabízí jako alternativu LPG s motorem TCe 100 LPG.

Dacia je jediný konstruktér, jenž nabízí kompletní sortiment osobních automobilů s dvojím pohonem na benzín a LPG.

Nabídka motorů bude doplněna verzí HYBRID od roku 2023. Dacia Jogger se stane nejdostupnějším sedmimístným hybridem na trhu!

Sdílet článek:

Více na webu Dacia

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018