DS a Silky Gang: foto Robert Tichý

Dárek pro všechny stylové řidičky

20. 6. 2024

Představujeme vám unikátní propojení světa módy se světem aut. Výsledkem je podařená šátková kolekce z hedvábí „Bon Voyage“ z dílny české značky Silky Gang. Tato kolekce je inspirovaná prémiovou francouzskou značkou DS, jejímž mottem je Travelling is an Art. Vyrobeno bylo pouze 50 kusů.

Originální autorskou ilustraci vytvořila Martina Karafiátová, zakladatelka značky Silky Gang ve spolupráci s ilustrátorkou Dominikou Režovou.

Screenshot
DS a Silky Gang: foto Robert Tichý

Koncept vychází z motta francouzské značky DS Automobiles, kterým je umění cestovat. Motiv zobrazuje cestovní kufřík s etiketami představujícími zážitky jako je pobyt na pobřeží Cote d´Azur, svět Formule E, večírky v Cannes, procházky Paříží. Nechybí ani ikonický vůz DS 19 z dílny designéra Flaminia Bertoniho.

Šátkový vzor je natištěn na luxusním hedvábném twillu v bio kvalitě. Ručně rolované okraje šátku jsou symbolem dokonalého zpracování do posledního detailu. 

DSCF1138-ve-velke-velikosti-2
DS a Silky Gang: foto Robert Tichý

„Tvorba šátkového motivu pro značku DS Automobiles byla pro mě výzva. Dlouho jsem hledala ten správný klíč, jak vyjádřit ducha značky DS, přidat špetku francouzské lehkosti, vtipu i šarmu. Motiv cestovního kufříku se ukázal tou správnou cestou.

A výtvarný styl ilustrátorky Dominiky Režové dobrou volbou. Značka DS byla navíc skvělým klientem, který nám dal v tvorbě zcela volnou ruku, a tak mohl vzniknout šátkový vzor, který splňuje ve všech ohledech naše „hedvábné“ standardy Silky Gang,“ doplnila o kolekci Martina Karafiátová, designérka a zakladatelka značky Silky Gang.

Fotografická kampaň se uskutečnila v jedinečném prostředí Expo 58 na pražské Letné, s modelkou a blogerkou Lucií Van Koten.

Sdílet článek:

Více na webu DS

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018