Nová Toyota Corolla za dveřmi

29. 12. 2021

Toyota Corolla vstupuje do roku 2022 s modernizovaným vzhledem i novými technologiemi pro modelové řady hatchback, Touring Sports a sedan. Pyšnit se může nejnovějším multimediálním systémem. První vozy zamíří k zákazníkům na začátku února.

Corolla_MY22_COR1020a-21_1

V modelové řadě se objevují nové barevné odstíny, konkrétně bílá perleťová a stříbrná třpytivá. Ty budou k dispozici i pro dvoubarevné lakování vozů v karosářském provedení hatchback nebo Touring Sports (kombi).

Vnější vzhled sedanu lze zkrášlit kultivovaným designem nových 17″ kol s deseti paprsky a broušenými povrchy. Ta budou standardem pro paket Style, resp. pro stupeň výbavy Executive.

Standardně se bude Corolla nabízet ve výbavových liniích GR SPORT a Executive. Na přání bude k dispozici pro stupeň výbavy Comfort v paketu Tech.

Corolla_MY22_COR2002a-21_2

Nový systém disponuje výkonnějším procesorem, který je nyní 2,4x rychlejší než dosavadní jednotka. Zaručuje tak mnohem rychlejší odezvu na pokyny od uživatele. Jednotka ovládaná prostřednictvím centrální 8″ dotykové obrazovky s jemnou grafikou nabízí okamžitý přístup k řadě chytrých online služeb vč. navigace na bázi cloudu s nepřetržitými aktualizacemi dopravních informací.

Veškerá data a informace zprostředkuje nový palubní komunikační modul (DCM) Corolly. Odpadá zde nutnost párování telefonu a rovněž nejsou účtovány žádné další poplatky za data.

Softwarové aktualizace lze snadno provádět na dálku a rovněž je zajištěno připojování chytrých telefonů prostřednictvím bezdrátové technologie Apple CarPlay, nebo prostřednictvím kabelu Android Auto. Zákazníci též mohou zvolit vyšší variantu, jejíž součástí je i vestavěná navigace.

V ceně vozidla je čtyřletý paket služeb, zahrnující navigaci na bázi cloudu, informace nehodách na trase a on-line aktualizace.

Sdílet článek:

Více na webu Toyota

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018