Zajeďte si na Pumpkin Spice Latte

Dýňové latté je u několik let fenoménem podzimu. Zasoutěžte si u nás právě teď na webu se značkou Starbucks o 10 voucherů na vynikající kávu.

Starbucks Pumpkin Latté: foto Starbucks
Starbucks Pumpkin Latté: foto Starbucks

Hřejivá káva v nastávajícím podzimním období jen tak neomrzí. Takové dýňové latté je vždy známkou toho, že je barevný podzim za dveřmi.

Pumpkin Spice Latte právě přichází do nabídky kaváren Starbucks. Je kombinací espressa, sirupu s příchutí dýňového koláče a napěněného mléka ozdobeného šlehačkou a kořeněným dýňovým posypem.

Starbucks Pumpkin Latté: foto Starbucks
Starbucks Pumpkin Latté: foto Starbucks

Dýňové latté si teď ve Starbucks můžete vychutnat v tradiční horké verzi pro zahřátí. V nabídce je také ledová varianta Iced Pumpkin Cream Latte v kombinaci s kávou Blonde Espresso Roast či Pumpkin Spice Frappuccino.

Vše je navíc bez příplatku ve zcela veganské podobě v kombinaci s několika druhy mléčných alternativ či s veganskou šlehačkou.

Tak neváhejte a zúčastněte se naší soutěže o 10 Starbucks voucherů na jakýkoliv nápoj ve velikosti Tall. Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky.

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018