Zdroj: archiv webu

Ujíždět si na kudrlinách

26. 4. 2022

Vlnité a kudrnaté vlasy bývají zpravidla snem všech „rovnovlásek“ a naopak. Ač jsou vlnky či kadeře opravdu krásné, jejich majitelky dobře vědí, kolik je s úpravou vlnitých vlasů práce. Máme pro vás tip, jak docílit krásných kudrlin.

Za zvlněnými vlasy stojí počet disulfidových vazeb mezi vlasovými proteiny. Čím více vazeb, tím jsou vlasy kudrnatější. Kudrnaté vlasy jsou také většinou sušší a je potřeba jim věnovat náležitou péči.

Pokud toužíte po pravidelných a vyživených vlnách, sáhněte po novince dánské vlasové kosmetiky NATURIGIN – řadě Wake Up Curl. Čtyři pomocníci (šampon, kondicionér, sprej a krém) se postarají o hydrataci vlnitých pramenů, nechají vlny dokonale vyniknout, a ještě vlasy vyživí.

NATURIGIN_Wake-Up-Curl-Cream_image
Zdroj: NATURIGIN

NATURIGIN WAKE UP CURL CREAM je krém na kudrnaté a vlnité vlasy účinně zabraňuje krepatění, definuje vlny a dodává vlasům hydrataci, výživu a lesk.

Díky svému jedinečnému složení s přírodními a BIO ingrediencemi, včetně výtažků z antibakteriální brusinky, antioxidační borůvky a borovice, působí preventivně proti krepatění, vysoušení vlasů a roztřepeným konečkům. K dostání například na eshopu happy-hair.cz za cenu 730 Kč.

Přípravky nové řady obsahují přírodní a BIO ingredience, pyšní se logem Certified Organic Ingredients, a naopak v nich nenajdete SLS, parabeny ani amoniak.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018