foto Rimmel

Tip, jak na uhrančivé oči

13. 10. 2023

Seznamte se s novou řasenkou Thrill Seeker Pitch Black od Rimmel London. Právě ta dodá řasám neuvěřitelný objem, aniž by je zatěžovala. Složení je nyní obohaceno o ultra černé pigmenty, které opticky zvětší oči.

WP-nebefity
Thrillseeker řasenka: Foto Rimmel

Lehké a krémové složení obohacené o vyživující panthenol řasy pozvedne. Unikátní kartáček s ultra měkkými štětinkami je precizně oddělí bez žmolkování. Zároveň vytvoří šokující objem s nadpozemskou délkou.

Kartáček je šetrný k řasám, po kterých jemně klouže. S každou další vrstvou vykouzlíte ještě více elektrizující pohled bez rozmazávání.

3616304350436_Rimmel_Lasting_Mega_Matte_Lip_709_Strapless_SI_05_nocopy.psd-PNG-300dpi
Rimmel Mega Matt: foto Rimmel

K dokonalým očím můžete přidat i skvělou rtěnku. Lasting Mega Matte je nová tekutá rtěnka od Rimmel London. Vydrží až 16 hodin.

Složení Lasting Mega Matte obsahuje hydratační přizpůsobivé pigmenty. Ty se rozpustí na rtech a zanechají sytý matný finiš. Složení obsahuje skvalen a kokosový olej, které rty milují.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018