MXF SÉRUM: foto MAX FACTOR

Tento make-up s vitamíny musíte mít

8. 8. 2023

Chcete mít svěží a zářivou pleť? Objevili jsme nové rozjasňující pleťové sérum Miracle Pure od Max Factor. Zázračné sérum dodává pleti správnou denní dávku vitaminů. Díky unikátní textuře se zlatými perličkami pro rozjasňující efekt toto pečující sérum poskytuje vaší pleti potřebnou výživu a přirozený jas.

Klinicky testované veganské složení je navíc obohacené o vitamin C a formu vitaminu B3 – niacinamid. Toto multifunkční sérum můžete používat samostatně, pod make-up nebo ho můžete smíchat s 1–2 kapkami make-upu, abyste zvýšili jeho pečující účinek i rozjasnění. Inspirováno přírodou a vyvinuto společností Max Factor.

Snimek-obrazovky-2023-07-18-v-16.34.21
MXF SÉRUM: foto MAX FACTOR

Způsob použití:
Krok 1: Naneste několik kapek do dlaní a sérum jemně vmasírujte do pokožky obličeje a na krk.

Krok 2: Sérum můžete používat samostatně, pod make-up nebo ho můžete smíchat s 1–2 kapkami make-upu, abyste zvýšili účinek péče o pleť.

Krok 3: Pro lepší výsledky aplikujte sérum ráno i večer.

Veganské složení dodává pleti hydrataci a zlaté perličky s rozjasňujícími efektem ji okamžitě rozzáří. Klinicky testované složení obsahuje 95 % látek přírodního původu; kosmetika je dodávána v balení s certifikací FSC. 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018