Zdroj: archiv webu

Soutěž: Zažijte opravdovou jízdu s třídou S

8. 3. 2018

Buďte mezi prvními, kteří se projedou novým sedanem od automobilky Mercedes-Benz třídou S. Právě teď přivážíme exkluzivní soutěž pro čtenářky magazínu Žena v autě.cz a „esko“ je 1. cenou!

Nechejte se okouzlit elegantními křivkami a luxusním zpracováním modelu Mercedes – Benz třídy S. Nová třída S představuje v interiéru důmyslnou kombinaci vůní, barev, zvuků a masáží a útočí na všechny smysly. Jízda je přitom maximálně bezpečná. Díky Mercedes-Benz Intelligent Drive usnadňují bezpečnostní asistenti práci každé řidičce a díky inteligentním mapovým údajům předvídavě upravují nastavení vozidla v souladu s trasou.

Stačí odpovědět na 2 otázky a zkusit štěstí! Dohromady jsme pro vás s automobilkou Mercedes-Benz připravili celkem 5 různých cen. Tak se určitě zúčastněte! Přejeme Vám šťastné kilometry a mnoho úspěchů v soutěži. Soutěž trvá od 8. 3. – 9. 4. 2018, výherce uveřejníme 10. 4. 2018.

Soutěžní ceny:

1. vůz Mercedes Benz S 400d na víkend
2. dámská kšiltovka ozdobená krystaly Swarovski, lak na nehty Pro Mercedes-Benz od LCN
3. dámský batoh, lak na nehty Pro Mercedes-Benz od LCN
4. dámská peněženka Pro Mercedes-Benz od BREE
5. lak na nehty Pro Mercedes-Benz od LCN.

Pravidla Mercedes

Soutěž skončena.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018