Soutěž o cestovní mini sady od Nobilis Tilia

I na cestách dokáží vůně harmonizovat náladu, povzbudit i uvolnit při stresu. Česká značka Nobilis Tilia je průkopníkem přírodní aromaterapeutické kosmetiky. Poznejte kosmetiku vznikající v krajině u Národního parku České Švýcarsko. Soutěžte o tři mini sady Nobilis Tilia v taštičce z bio bavlny ideální pro cestování.

Tři druhy sad kosmetiky v miniaturním balení nabízejí ucelenou kosmetickou péči pro denní rutinu. Ta je v péči pleť naprostým základem, jak potvrzuje také kosmetička Petra Pražáková:

Pleť nestačí opláchnout jen kohoutkovou vodou, natřít krémem a hotovo. To, co nám teče doma z kohoutku, je sice voda pitná, ale je upravovaná a obsahuje spoustu látek, které nejsou, zejména na citlivou pleť ideální. Proto jsou důkladné očistění a tonizace tak důležité. Pokud tyto dva základní kroky ošidíme, následující 2 kroky péče a výživy pomocí sér, krémů či olejů, nebudou mít takový efekt“.

Snimek-obrazovky-2023-09-18-v-14.43.16
foto: Nobilis Tilia

Nobilis Tilia propojuje v nabízených sadách přírodní sílu éterických olejů, rostlinných olejů a dalších aktivních látek tak, aby pleť zákaznic dostala přesně to, co potřebuje. Tři provedení odpovídají třem éterickým olejům a třem nejběžnějším typům pleti, které v balení dostanou pomocnou ruku pro odlíčení, tonizaci, hydrataci a výživu. Třešničkou na dortu je pak kosmetická taštička z bio bavlny, vhodná na cesty i do letadla.

Naše soutěž na našich stránkách trvá až do 7. října. Přihlaste se pod svým jménem do soutěže a odpovězte na dvě jednoduché otázky. Tři z vás vyhrají levandulovou, hřebíčkovou nebo růžovou mini sadu Nobilis Tilia.

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018