Soutěž s anketou AUTO MÉHO SRDCE

Patříte k těm, které se při čekání na zelenou občas věnují kontrole makeupu ve zpětném zrcátku nebo se dokonce stihnout i namalovat? Pokud ano, pak právě pro Vás bude naše aktuální soutěž o produkty kosmetiky Max Factor a laky Sally Hansen.

Vyhrajte jeden z 10 dárkových balíčků, jehož součástí je skvělá matná tekutá rtěnka Max Factor X-pert Colour Soft Elixir v hodnotě 598 Kč a lak na nehty good.kind.pure od Sally Hansen v hodnotě 269Kč.

MaxFactor_FY21H1_Colour Elixir Soft Matte_Packshot_25 Raspberry Haze_Closed_CMYK_HighRes

Tekutá rtěnka Colour Elixir Soft Matte se skvěle nanáší díky tekutému složení a preciznímu zkosenému aplikátoru, je navíc dlouhotrvající, tudíž vydrží na rtech i pod rouškou. Díky obsahu skvalenu, vitamínů A, E a C a hedvábnému proteinu rty vyživuje a nevysušuje.

SHC1855_PURE_Grid_v4_FINAL_white-05.jpg

Lak na nehty Sally Hansen good. kind. pure.™ je rostlinného původu, se 100% veganským složením. Štěteček je vytvořen tak, aby dokonale korespondoval se složením laku.

Odpovězte tedy na 3 jednoduché otázky a vyhrajte produkty MAX FACTOR a SALLY HANSEN. Neváhejte, přihlaste se pod svým jménem a zkuste své štěstí v této soutěži. Držíme Vám palce!

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018