Zdroj: archiv webu

S ÚAMK do Budějovic!

10. 4. 2016

ÚAMK pořádá zajímavou bezpečnostní akci, kterou byste s rodinou neměli minout.

Akce se koná v sobotu 16.4.2 od 10.00 hod. – 16.00 hod. na polygonu ÚAMK v ulici Karolíny Světlé v Českých Budějovicích.
Připraven je netradiční program pro dospělé i děti. Návštěvníci vyzkouší simulátor převrácení vozidla, simulátor čelního nárazu ve 30 km/h, offroad park, nebo alkoholové a drogové brýle. Děti si užijí ve skákacím hradu, zahrají si rodinný fotbálek, vyzkouší si auto a cyklo trenažéry nebo si prohlédnou policejní vozidla.

uamk (3)
Foto: archiv webu

Pro fajnšmekry budou připraveny vozidla k prohlédnutí i projížďce: Tesla model S, Opel Ampera (hybrid – ethanol+elektro), nová Opel Astra, VW e-Up, nový Renault Megane GT, nový Renault Talisman, Nissan Juke Nismo, Toyota RAV4, BMW 3, Kia Sportage, Kia Soul electic, Škoda Octavia G-Tec, Škoda Citigo G-Tec, Škoda Superb, VW Beetle cabrio a mnohá další. K tomu navíc k prohlédnutí 10 ks veteránů a starších rallye aut. K dispozici budou odborníci na ekologická vozidla a několikanásobný držitel českých rekordů v úsporné jízdě nebo servisní technici, kteří připraví vaše vozidlo na jaro.

uamk (2)
Foto: archiv webu

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018