PriyankaChopra: foto Max Factor

Priyanka Chopra Jonas s Max Factor

5. 4. 2023

Max Factor a herečka Priyanka Chopra Jonas oslavují jedinečnou krásu každého z nás s limitovanou edicí rtěnek, očních stínů a laků na nehty plnou pigmentovaných univerzálních barev. Seznamte se s úplně 1. limitovanou edicí rtěnek, očních stínů a laků na nehty, na jejíž tvorbě se Priyanka aktivně podílela. K dostání exkluzivně v síti DM drogérií.

Max Factor x Priyanka Colour Elixir rtěnky

Rtěnka Colour Elixir v nádherných odstínech podpoří sebevědomí. Pečující složení obsahuje avokádové a kokosové oleje, bambucké máslo a extrakt z aloe. Dopřeje vám až 24 hod hydrataci pro hebké, plné a dokonale pigmentované rty.

Snimek-obrazovky-2023-03-28-v-14.10.30
Priyanka Chopra: foto Max Factor

Max Factor x Priyanka Masterpiece paletka

Objevte nekonečný potenciál nové paletky Masterpiece, která byla navržena tak, aby dokonale podtrhla všechny odstíny pleti a dodala energii vašim smyslům.

Nabídka osmi pigmentovaných, neutrálních i zářivých barev nabízí matné, metalické, lesklé i třpytivé looky. Možnosti líčení jsou neomezené. Hedvábně jemné složení stínů se snadno nanáší i roztírá, a to i za pomoci prstů. 

Max Factor x Priyanka Miracle Pure lak na nehty

Přírodní složení laků Miracle Pure ponechá vaše nehty přirozeně dýchat, je 100% veganské a podporuje zdraví nehtů i po odlakování. Experimentujte s živými barvami a sofistikovaným leskem, zatímco si vaše nehty budou užívat ozdravující péči jílových minerálů a antioxidačního vitaminu E.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018