Zdroj: archiv webu

Nový model tenisek MARATHON

9. 7. 2016

Mílé dámy, také jste doslova nabity letní energií a láká vás to trávit svůj volný čas v přírodě a užívat si té krásy a pohody. Pokud už máte naplánované túry po českých krajinách, či se rádi jen tak procházíte nebo běháte, tak pro vás máme skvělý tip. Modely Novesta vás to pravé. Každého nadchnou svou elegancí a zároveň kvalitou a funkčností. Můžete s nimi vyrazit jak do města, tak do přírody a cítit se v nich skvěle a pohodlně.

novesta-marathon-SS2016-3
Foto: archiv webu

Model tenisek s názvem MARATHON vznikl „oprášením“ původní běžecké obuvi ze 70.tých let. Jedná se o unisexový výrobek, proto nepoznáte rozdíl mezi pánskou a dámskou variantou. Pořídit si je můžete v šesti barevných variacích, ve velikostech 36 až 45. Boty již při prvním pohledu vypadají velice kvalitně. Byla použita italská broušená useň a síťový nylon, díky kterému noha v tenisce volně dýchá. Díky odlehčené vrstvě podešve, mají unikátní vlastnost, jsou lehké a měkké. tak neváhejte přijdtě si boty sami vyzkoušet do La Gallery Novesta.

novesta-marathon-burgundy-2
Foto: archiv webu

novesta-marathon-ss2016-2
Foto: archiv webu

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018