Jarní osvěžení se Starbucks

Automobilky nepatří zdaleka k jediným společnostem, kterými hýbe téma recyklace a odpovědnosti k životnímu prostředí. Starbucks je v tomto ohledu také hodně daleko. Spouštíme pro vás jarní soutěž o 3 Starbucks vouchery v hodnotě 300 Kč a 7 voucherů na kávu zdarma a všechny tři otázky se věnují „eko“ tématu.

6W2A6754

Celosvětový trend omezování živočišné výroby s ohledem na ekologii se odráží i v nabídce kaváren Starbucks a poptávka po rostlinné stravě stále roste. Starbucks dlouhodobě nabízí širokou škálu mléčných alternativ v podobě ovesných, sójových, mandlových a kokosových nápojů. Ve všech kavárnách po celé zemi jsou navíc nyní všechny tyto rostlinné alternativy tradičního mléka k dispozici bez příplatku.

6W2A0011 Velký
foto: Starbucks

V Čechách i na Slovensku si můžete svůj oblíbený nápoj nechat připravit do vlastního kelímku již od otevření první kavárny v roce 2016 a kromě toho, že šetříte životní prostředí, ušetříte také 10 Kč na ceně nápoje. Opakovaně použitelný kelímek byl v roce 2022 nejprodávanějším zbožím napříč všemi nabídkami.

V roce 2021 společnost Starbucks uvedla Circular Cup, tumbler, který představuje další možnost využití vyprodukovaného odpadu. Kelímek Starbucks Circular Cup je vyroben ze šesti jednorázových kelímků a nabízí udržitelné řešení pro odpadní materiály. Dále na začátku roku 2023 Starbucks představil Recycled Coffe Cup vyrobený částečně z kávové sedliny.

Zapojte se do naší soutěže se Starbucks. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při vylosování.

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018