Zdroj: Form Factory

Jak rozumět vlastnímu tělu

22. 5. 2023

V dnešní uspěchané a náročné době se stále více uznává význam propojení mysli a těla pro náš celkový dobrý pocit. Takzvaná Body Intelligence nabízí nový pohled na lidský rozvoj. Zdůrazňuje důležitost vnímání a porozumění našemu vlastnímu tělu jak z fyzického, tak duševního pohledu. Jaro je ideálním obdobím pro restart celého těla.

Ideal workout. Photo of gorgeous blonde woman in the gym at her weekend time
Zdroj: Form Factory

Jarní období je skvělým časem pro obnovu a regeneraci po zimě. Je to ideální příležitost k tomu, abychom propojili koncept Body Intelligence s jarním detoxem a tréninkem.

Jako součást rozvoje tělesné inteligence je pravidelný pohyb a cvičení klíčovým faktorem. Zde vstupuje do hry například jóga. Ta pomáhá posilovat tělesnou citlivost a koordinaci. Pravidelná fyzická aktivita v tomto období je nejen prospěšná pro naši kondici, ale také nám přináší vědomí naší tělesné síly.

Jarní detox pak může sloužit jako podpora pro rozvoj a pochopení jak naše tělo funguje. Detoxikace těla odstraňuje nahromaděné toxiny, čistí naše orgány a obnovuje energetickou rovnováhu.

Během tohoto procesu jsme citlivější k potřebám našeho těla a vnímáme, jaký vliv má strava a životní styl na naše fyzické a duševní blaho. S detoxikací se však nezabýváme pouze z hlediska fyzického, ale také z hlediska psychického a emocionálního. 

soft focus. group of young diverse cultures sporty people practicing yoga lesson with instructor in class at fitness gym, bodybuilder, healthy lifestyle, fitness, workout and sport training concept
Zdroj: Form Factory

Propojení Body Intelligence s jarním detoxem a tréninkem nám otevírá bránu k vyššímu stavu vědomí a prožívání. Ověřit si to můžete například na skupinových lekcích, které nabízí Form Factory, a které jsou skvělým způsobem, jak dlouhodobě podpořit své zdraví a životní styl.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018