foto Starbucks

Cool letní osvěžení

27. 6. 2024

Dokážete si představit kávu s tóny grapefruitového nektaru a pražených lískových oříšků? Starbucks vrací na český trh limitovanou nabídku zrnkové kávy Starbucks Odyssey Blend. Skvěle se páruje s dezerty plných osvěžujících ovocných chutí.

A7407983-ve-velke-velikosti

 Odyssey Blend 2024 je jedinečná směs kávových zrn z Brazílie, západní Sumatry a Zambie. Každá země původu byla vybrána pro své jedinečné způsoby pěstování a zpracování.

Tato směs středně pražených kávových zrn Arabica překvapí lahodnou chutí grapefruitového nektaru a pražených lískových oříšků, která je vynikající v kombinaci s citrusy, medem a fíky. 

Kombinujte ji například s novým citronovo-malinovým muffinem s náplní a polevou, který je navíc zcela veganský.

A7407915-ve-velke-velikosti

Pokud máte chuť na něco krémového, určitě sáhněte po koláči Berry Skyr. Krémová směs vanilky, jemného sýra skyr a smetany, ozdobená bobulovitými plody a křupavým posypem ze slunečnicových semínek a lískových oříšků na bezlepkovém mandlovém základu je prostě neodolatelná.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018