Zdroj: archiv webu

Káva s sebou? Tohle jsou nejlepší termohrnky do auta

16. 11. 2021

Ještě pořád převážíte svou ranní kávu z kavárny v jednorázovém kelímku? Tolikrát se vám v autě vylila. Nemluvě o tom, že během chvilky máte z horkého lattéčka ledovou kávu. Dopřejte si komfortní pití kávy z termohrnků do auta.

Foto: archiv webu

Jak vybírat cestovní hrnek na kávu

V rozsáhlé nabídce termohrnků na e-shopu Lázeňské kávy si dozajista vyberete ten svůj. A na co se při výběru hrnku na kávu s sebou zaměřit? Prvním rozhodujícím faktorem je to, zda hledáte znovupoužitelný kelímek nebo termohrnek na kávu.

Získejte parťáka pro pohodlné popíjení kávy za chůze a za jízdy. Plastový či skleněný šálek s víčkem od australské firmy KeepCup vám padne do ruky i držáku nápojů v autě.

Mít svůj kelímek znamená popíjet kávu na cestách ekologicky a pohodlně. Už žádný vratký jednorázový kelímek s papírovou pachutí. Pokud od vašeho cestovního hrnku budete potřebovat i udržení teploty nápoje během celé jízdy, koukněte se přímo po termohrnku.

Foto: Sabina Kvášová

Perfektně těsnící termohrnky do auta

Při delším řízení zažeňte únavu pomocí dobré kávy. Vámi nebo baristou připravenou kávu si nechte nalít do šikovného termohrnku. Pohlídá, aby vám ani na dlouhé cestě káva nevychladla a zároveň jste se z něj jednoduše napili i při řízení auta.

Naprostými bestsellery jsou termohrnky Frank Green. Lákají na nádherné syté barvy a kromě stylového vzhledu poskytují dlouhodobé udržení teploty a snadné upíjení. Také perfektní těsnění, když termohrnek vhodíte po vystoupení z auta do kabelky.

Skvělou alternativou k termohrnkům od Franka Greena je pak Move Mug od Fellow. Termohrnek, ze kterého můžete pít přes příjemně ztenčený okraj okraj jako z klasického šálku. Navíc je specielně navržený tak, aby cestou z něj cestou káva neunikla ani v zatáčkách.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018